Zbor mladih

ZBOR MLADIH “LAUDES“

Mladi predvode misu nedjeljom u 18:30 sati. Također sudjeluju u meditativno-molitvenim
programima vezanima za blagdane i druga crkvena i župna slavlja.

U našoj Župi djeluje zbor mladih vjernika sastavljen od srednjoškolaca, studenata i mlađih radnika.  Nađe se tu pokoji mlađi pa i stariji član od uobičajenog prosjeka.  Svi oni svoju vrijednu službu obavljaju redovito na večernjim svetim misama nedjeljom i prema potrebi za velike blagdane i razne molitvene skupove.

Osim mješovitog pjevačkog zbora u kojem glavninu sastava ipak čine djevojke, postoji i instrumentalni sastav kojeg pak uglavnom čine mladići.  Od instrumenata su zastupljeni: gitare, klavijature, ručni bubnjevi i tambura, a povremeno se uključuje i flautu.  Zborom ravna vanjski župni suradnik Hrvoje koji rado povremeno zapjeva solodionice.  Zbor na raspolaganju ima ponešto glazbene i razglasne opreme kao prikladnu tehničku podršku za pjevanje u liturgiji.

Ukoliko imate želju i potrebu aktivno sudjelovati u pjevanju  slobodno im se javite nakon mise i radosni će vas primiti u sastav!  Fotografije zbora pogledajte u našoj – Galeriji – !