MOLITVE PRVOPRIČESNIKA

OŠ Augusta Šenoe, 3.d razred

 

Dragi Alojzije Stepinče!

Ti, koji si se zauzimao za siromašne i obespravljene, pomozi nam slijediti tvoj primjer, kako bismo ljubili Krista. Blaženi Alojzije, zagovaraj nas pred Bogom. Čuvaj našu vjeru, rodnu grudu, djecu, stare i mlade.

Gabrijel Mikulić

 

Dragi Alojzije Stepinče!

Ti si blažen. Nažalost, mučen si i osuđen na smrt. Pomagao si siromašnima i nisi oklijevao. Pomozi svim grješnicima da postanu tako plemeniti poput tebe! Tvoja ljubav je beskonačna.

Ivona Ćužić

 

Molitva blaženom Alojziju Stepincu

Bože moj, ti si blaženom Alojziju Stepincu dao milost vjerovati u Isusa Krista. Pomozi nam slijediti njegov primjer i da ljubimo Krista kako ga je on ljubio; budi nam utjeha, očuvaj nas od pogibelji duše i tijela. Po njegovu zagovoru, molim te, udijeli nam milost.

Lara Maglić

 

Alojzije Stepinče, pomozi nam svima, siromašnima, mnogim obiteljima koje su siromašne i tužne. Jer tebe je Bog odabrao iz sveg srca! Amen!!!

  • Podijeli